Jdi na obsah Jdi na menu
 


Děda lebeda

13. 12. 2010

Děda lebeda

Děda lebeda, často nazýván "lebedník"(člověk šasto lebednící na pohovce či míse) nebo "děd"(starý vrásčitý muž plný hněvu ). Tento děda lebeda se vyskytuje vždy aby vás rozesmál svými zmatky. Děda L., jak ho jeho soukmenovci nazývají (většina je jich po smrti) je velmi vzácný druh "důchodce"(obtěžovač, nebo také hlavní stratég v bitvě u Kauflandu), který má šedivější vlasy a stařeckou pleť. Většina lidí stejného věku jako je Děda lebeda jsou již po smrti jelikož je Děda L. nesmrtelný. Je velmi emotivně založený, jde-li o jeho ženu "babičku lebedičku".

divnypes.jpg

    Na fotce vidíte Dědu lebedu se svou ženou v objetí. Tato fotografie byla nazvána "chaos".

 

Děda lebeda v pohádce

Děda lebeda hrál i ve staré české pohádce "Jája a Pája a nicotus". Byl nucen nosit dřevěnnou masku znázorňující dědův pot. Děda lebeda byl v této pohádce často vystavován nebezpečí hlavně ze strany malého "Jáji", který usiloval o sexuální styk s dědou lebedou. Děda lebeda tedy musel z pohádky odejít a věnovat se nadále politice.

divnypes.jpg

Takto vypadal Děda L. jako herec "Jáji a Páji".

Děda lebeda v KSČM

Děda lebeda se přihlásil do KSČM z důvodu lásky k panu Stalinovi. Tento Stalin se později s dědem pohádal a nechal ho veřejně zpráskat nicotným bičem. Tento bič, neexistoval. Děda lebeda tedy zůstal se svou ženou a porodil syna. Tento syn se jmenoval "Joe". Později porodil méně známého syna jménem "Chuck". "Chuck" si později nechal změnit příjmení z "lebeda" na "Norris". "Joe" si nechal změnit jméno na "Trenér Joe", ale o "Joeovi" se dozvíte více v rubrice "Trenér Joe".

divnypes.jpg

(Vpravo) Děda lebeda, (Vlevo) Stalin

Dnes ...

Děda lebeda dnes stále žije v Olomouci. Jeho adresa je ovšem tajná...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< prosinec / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 58787
Měsíc: 642
Den: 10